Rekomendowane Inwestycje

Verona Building

Verona Building

Verona Building, z siedzibą w Krakowie, to polska spółka deweloperska należąca w całości do włoskiej grupy kapitałowo-inwestycyjnej Valdadige Costruzioni z Verony.
Spółka-matka ma już ponad 120 lat i jest najstarszą firmą budowlaną we Włoszech.
Przez wszystkie lata swojej działalności zbudowała domy dla tysięcy rodzin i nadal buduje więcej niż jedno mieszkanie dziennie.
Spółka-córka od kilku lat z powodzeniem działa na rynku polskim, realizując z sukcesem inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.
Ważnym atutem wszystkich realizacji Verona Building jest fakt, że mieszkania oddawane klientom to gotowe do użytkowania apartamenty o wysokim standardzie wykończenia.
Projekty architektoniczne dopuszczają ponadto możliwość łączenia mieszkań w większe całości. Inwestycje Verona Building zawierają także lokale handlowo-usługowe i biura oraz własne podziemne parkingi.

Rezydencja Rakowicka

Rezydencja Rakowicka

Rezydencja Rakowicka 6 to inwestycja skierowana do Klientów wymagających, poszukujących nieruchomości ponad przeciętnych i wyjątkowych o doskonałej lokalizacji, niebanalnej architekturze  nadającej niepowtarzalnego charakteru i niecodziennego klimatu.

Rezydencja Rakowicka 6 to propozycja apartamentów w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa, świetnej komunikacji i sąsiedztwie Starego Miasta (Rynek Główny 1200m, Dworzec Główny/ Galeria Krakowska 600m) oraz ośrodków kultury takich jak Filharmonia Krakowska, Teatr Słowackiego itp. W sąsiedztwie kamienicy znajdują się również Ogród Botaniczny czy Park Strzeleckiego, idealne miejsca do wypoczynku i relaksu w samym centrum Krakowa.

Masz pytania?

Answer simple math:

6 * 7 = ?

Sprawdź koniecznie!

Wypierz.to Verona building